Jalan Raya Made Surabaya

Jalan Raya Made Sambikerep

Surabaya, Indonesia

5 bds · 4 ba · 288 sqm

0.0   0 Review
0.0 out of 5  (0)
1 Star
0.0%
2 Star
0.0%
3 Star
0.0%
4 Star
0.0%
5 Star
0.0%

Shophouse
for Rent

IDR 100,000,000

per Year

IDR 347,222 psm

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Ruko / Rukan
(Commercial)
Floor area
288 sqm
Land area
244 sqm
Floor
2 Floors

Customer Reviews

No review yet

Contact Steaffanus

Steaffanus - Real Estate Agent

Steaffanus Gunawan

0.0 (0)

0Recent sales

Chat Direct

I want financing information