Central Business Park Surabaya

Central Business Park Sukolilo

Surabaya, Indonesia

3 ba · 285 sqm

IDR 6,800,000,000 - IDR 6,800,000,000

Ruko merr

Shophouse
Recently Sold

IDR 23,859,649 psm
EST. MORTGAGE
IDR 21,568,750 /mo

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Ruko / Rukan
(Commercial)
Floor area
285 sqm
Land area
110 sqm
Floor
3 Floors, 1 Units, Floor no 3
Furnishing
Partially Fitted

Nearby Mall & Eateries

Galaxy mall

Kertajaya

Darmahusada