Puncak Bukit Golf, Jl. Bukit Darmo Boulevard Surabaya

Puncak Bukit Golf, Jl. Bukit Darmo Boulevard Dukuhpakis

Surabaya, Indonesia

1 bds · 1 ba · 50 sqm

PUNCAK BUKIT GOLF TWR A LT7, DUKUH PAKIS, SURABAYA BARAT

Apt & Condo
for Sale

IDR 850,000,000

IDR 17,000,000 psm
EST. MORTGAGE
IDR 2,696,094 /mo

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Apartemen
(Residential)
Floor area
50 sqm
Land area
50 sqm

:
IDR 850,000,000
Down payment
:
IDR 212,500,000
Loan amount
:
IDR 637,500,000
Loan program
:
20 year fixed
Interest rate
:
1.5%
Installment
:
IDR 2,696,094/mo

Contact Helda

Helda - Real Estate Agent

Helda Ruslan

0.0 (0)

0Recent sales

Chat Direct

I want financing information