Parahyangan Residence, Jl. Ciumbuleuit Bandung

Parahyangan Residence, Jl. Ciumbuleuit Cidadap

Bandung, Indonesia

1 bds · 36 sqm

Apt & Condo
for Sale

IDR 775,000,000

IDR 21,527,778 psm
EST. MORTGAGE
IDR 2,458,203 /mo

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Apartemen
(Residential)
Floor area
36 sqm

:
IDR 775,000,000
Down payment
:
IDR 193,750,000
Loan amount
:
IDR 581,250,000
Loan program
:
20 year fixed
Interest rate
:
1.5%
Installment
:
IDR 2,458,203/mo

Nearby Apt & Condo

Contact Linda

Linda - Real Estate Agent

Linda Herawati

0.0 (0)

0Recent sales

Chat Direct

I want financing information