Kawasan Industri Wijaya Kusuma Semarang

Kawasan Industri Wijaya Kusuma Tugu

Semarang, Indonesia

1,389 sqm

0.0   0 Review
0.0 out of 5  (0)
1 Star
0.0%
2 Star
0.0%
3 Star
0.0%
4 Star
0.0%
5 Star
0.0%

Warehouse
for Rent

IDR 916,740,000

per Year

IDR 660,000 psm

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Gudang
(Commercial)
Floor area
1,389 sqm
Land area
2,291 sqm

Customer Reviews

No review yet

Contact Laila

Laila - Real Estate Agent

Laila Sholichah

0.0 (0)

0Recent sales

Chat Direct

I want financing information